Společnost Opentrons je výrobcem pipetovacích automatických robotů pro biologické, biotechnologické i chemické laboratoře se sídlem v Brooklynu, New York, USA. Cílem je poskytnout vědecké komunitě veřejnou platformu pro kterou bude snadné sdílet a vyměňovat protokoly a která zajistí perfektní reproducibilitu výsledků. Roboti automatizují přípravu experimentů a umožňují tak efektivnější využití kvalifikované lidské práce. Uživatelské fórum na webu výrobce pak zajišťuje přímou komunikaci mezi uživateli, umožňující konzultaci zkušeností i výměnu hotových pipetovacích protokolů.

Lucigen vyvíjí, vyrábí a prodává produkty molekulární biologie použitelné v celém spektru od základního výzkumu po molekulární diagnostiku. Společnost byla založena ve Wisconsinu v roce 1998, a postavena na objevu nové tepelně stabilní DNA / RNA polymerázy z organismů, pocházejících z horkých pramenů v Yellowstonském národním parku. Dnes, produkty a služby vyvinuté v Lucigenu umožňují vědcům a odborníkům, aby účinněji a efektivněji provádět svůj výzkum a testování. Společnost se rozrostla a dnes vyrábí a prodává přes 130 produktů pro biomedicínský výzkum a nabízí vysoce kvalifikované služby zákazníkům na celém světě, to vše pod systémem kvality ISO13485. Klíčové technologie představuje vývoj enzymů, exprese proteinů, klonování, příprave specifických kompetentních buněk, zakázkový servis NGS, a molekulární diagnostika.

Jako náš jmenovec, ptakopysk (Platypus), jsme jedinečnou kombinací jednotlivých dílů. Náš multidisciplinární tým vědců, inženýrů a techniků jde za společným cílem: vyvinout univerzální produkty, které vám pomohou, řešit nejnáročnější vědecko-technologické problémy. Jakmile se stanete naším zákazníkem, můžete si být jisti, že v rámci našich vědeckých kapacit je tu někdo, kdo je díky rozsahu a hloubce svých odborných znalostí, schopen poskytnout prvotřídní podporu.

BioXCell je biotechnologická společnost,založená roku 1997 v USA zaměřená na produkci monoklonálních protilátek pro vědu a výzkum. Cílem BioXCell je nabízet protilátky pro in vivo studie a funkční testy. Dvě hlavní produktové řady jsou InVivoMab™ a InVivoPlus™ s extrémně nízkým obsahem endotoxinů, bez myších patogenů, azidu nebo jiných sloučenin, které by narušily experimenty in vivo. Nejnovějsí produktová řada ReadyTag™ obsahuje protilátky proti nejdůležitějším proteinovým tagům. BioXCell nabízí také zakázkovou výrobu protilátek / purifikaci.

GATTAquant GmbH, byla založena v září 2014 v Braunschweigu, je spin-off Technické univerzity v Braunschweigu v oblasti Super-Resolution zobrazovacích technik. Společnost vyvíjí a dodává sondy pro rychlé, snadné a přesné kalibrace systémů se super-rozlišením. Tyto sondy umožňují kontrolovat rozlišení vašeho mikroskopu s přesností několika málo nanometrů. Této úrovně přesnosti je dosaženo použitím speciálních nanostruktur (tzv. DNA origami technologie) jako kostra pro zavedení jednotlivých molekul fluorochromů v přesně definovaném vzoru.

Argolight se specializuje na kontrolu kvality fluorescenčních mikroskopických systémů. Farma průmysl, biotechnologie, a diagnostické společnosti používají systémy Argolight, aby jejich systémy pro měření fluorescence produkovali přesnější, spolehlivější a především reprodukovatelné výsledky. Patentované technologie, umožňují uživatelům porovnat data mezi řadou různých systémů a analyzovat data ve velkém měřítku. Pro výrobce zobrazovacích systémů, představují kalibrační systémy Argolight řešení jak sledovat a kalibrovat instalované systémy a provádět efektivní data-mining napříč platformami a systémy.