Menu
Vaše poptávka

Alvéole PRIMO

Alvéole PRIMO
Alvéole PRIMO
Alvéole PRIMO
Alvéole PRIMO
Alvéole PRIMO
  • Výrobce: Alvéole
  • Kód výrobce: alveole-primo
0,00 Kč

Alvéole PRIMO je inovativní platforma založená na technologii fotopatterningu LIMAP * (Light Induced Molecular Adsorption of Proteins), která kombinuje bezkontaktní fotolitografický systém řízený specializovaným softwarem „Leonardo“ a specifickým fotoaktivovatelným činidlem (PLPP). Toto činidlo je následně vystaveno UV záření (modul PRIMO) v požadovaném tvaru a struktuře tak, aby bylo dosaženo rozlišením struktur do 1,2 μm. Míra degradace povrchové vrstvy je úměrná intenzitě osvětlení a systém tak umožňuje vytvářet nejen detailní struktury, ale i gradienty a přechody. Navíc systém umožňuje i „soutisk“ až tří různých proteinů, opakovanými cykly ozáření a absorpce proteinu na očištěný povrch. Je tak možné vytvářet jak kombinované struktury z několika komponent, tak plynulé přechodu z jedné proteinové matrice na druhou.

Systém PRIMO tak je možné použít pro vytváření mikroskopických proteinových struktur (mikropattern print) a generovat tak během několika minut jakýkoliv proteinový vzor na substrátech používaných pro standardní buněčné kultury (plast, sklo) nebo pro pro mikrofabrikaci hydrogelových struktur pro vytvoření mikrostrukturovaných substrátů s řízenou topografií a tuhostí.

Celý proces přípravy, promývání i inkubace mikro-tisku lze navíc automatizovat pomocí promývacího robota Alvéole NOMOS.


Detailní popis kompatibilních mikroskopických systémů Olympus, Leica a Nikon naleznete na stránce Ke stažení

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte. Více o cookies.