Menu
Vaše poptávka

ChemoStar PLUS Imager

ChemoStar PLUS Imager
ChemoStar PLUS Imager
ChemoStar PLUS Imager
ChemoStar PLUS Imager
ChemoStar PLUS Imager
$0,00

ChemoStar PLUS Imager je dokumentační systém pro ultracitlivou detekci chemiluminiscence a fluorescence s 16bitovou CCD kamerou (6,1 MPx nebo 9,2 MPx). Chlazení Peltierovými články. Objektiv Schneider-Kreuznach s pevným ohniskem (f0,95/25 mm). Ovládání přes externí počítač. Uživatelsky jednoduchý software umožňuje pohodlné a rychlé snímání obrázků Western blotů a gelů. Nastavení automatické expozice, sekvence snímků atd. Součástí je pokročilý analytický software. Operační systém Windows 10, 4 USB porty a 1 x síťový adaptér. Robustní kovová temná komora s výsuvným transiluminátorem (UV nebo Blue/Green LED) a LED bílým osvětlením (volitelně s epi-modrým).

Jedná se o modulární systém, který lze volitelně rozšířit o fluorescenční moduly R ,G, B a NIR. 5 pulzních LED diod na jeden modul. Světelná apertura 40 mm x 40 mm. Vhodné i pro velké aplikace, jako např. 2D DIGE gely.


TECHNICKÁ SPECIFIKACE NA WEBU VÝROBCE:

https://www.intas.de/chemilumineszenz-westernblotting/805-chemo-star-touch-21.5-.html

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte. Více o cookies.