Menu
Vaše poptávka

Chuck, Cryo Microtom for tube dia. 0.45 mm and sample carrier 3 mm

Chuck, Cryo Microtom for tube dia. 0.45 mm and sample carrier 3 mm
Poznámka k dopravě
Dopravné k jednorázové objednávce činí 3000 Kč bez DPH, které rozpočítáváme při fakturaci do cen za zboží. V rámci snížení nákladů na dopravu se snažíme konsolidovat objednávky tak, aby se tato suma rozdělila mezi maximum zákazníků. Před objednáním u dodavatele jsou všichni zákazníci vždy předem informovaní o aktuální výši dopravy.
Chuck, Cryo Microtom for tube dia. 0.45 mm and sample carrier 3 mm
$9 624,00
Technické specifikace
Balení 1 ks
Doprava a skladování 20°C
Poznámka k dopravě Dopravné k jednorázové objednávce činí 3000 Kč bez DPH, které rozpočítáváme při fakturaci do cen za zboží. V rámci snížení nákladů na dopravu se snažíme konsolidovat objednávky tak, aby se tato suma rozdělila mezi maximum zákazníků. Před objednáním u dodavatele jsou všichni zákazníci vždy předem informovaní o aktuální výši dopravy.
Vlastnosti
Aplikace EM, HPF
Parametry produktu Cryo-sectioning, Aluminium and copper gold coated sample carriers 3 mm diameter x 0.5 thickness HPF Compact 01, 02, 03 / EM HPF / HPM 010 / HPM 100 / Leica ICE / 3 items for Leica Empact
K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte. Více o cookies.