Menu
Vaše poptávka

ECIS-Z-θ

ECIS-Z-θ
ECIS-Z-θ
$0,00

Systém ECIS-Z-θ je kromě měření impedance je schopný měřit i kapacitanci a rezistanci, díky čemuž umožňuje detailnější pohled na chování a morfologii buněk. Kromě aplikací jako je proliferace, toxicita, adhezivita, migrace, invazivita a elektroporace je ECIS-Z-θ ideálním nástrojem pro aplikace jako změna morfologie buněk, funkce bariér endotelu či epitelu, diferenciace kmenových buněk, míra interakce buněk s povrchem. Buňky jsou kultivovány a měřeny v přirozeném kultivačním prostředí CO2 inkubátoru na speciálních deskách se zlatými elektrodami. Analýzu lze provádět buď na  96-jamkové destičce případně na dvou 8-jamkových deskách.

Související produkty

Příslušenství k přístroji ECIS-Z a ECIS-Z-θ, umožňuje sledovat buňky ve dvou deskách každá o kapacitě osm vzorků...
$0,00
Příslušenství k přístroji ECIS-Z a ECIS-Z-θ, umožňuje sledovat buňky v 96-jamkové desce...
$0,00
Příslušenství k přístroji ECIS-Z a ECIS-Z-θ, držák slouží ke simultánnímu analýze buněk kombinující měření impedance se zobrazovacími technikami...
$0,00
Příslušenství k přístroji ECIS-Z a ECIS-Z-θ založené na měření TEER (trans epithelial electrical resistance). Umožňuje sledovat jak apikální, tak ba..
$0,00
K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte. Více o cookies.