Menu
Vaše poptávka

iPrasense

Výrobce: iPrasense Kód výrobce: IPR-Cytonote1W
Cytonote 1W systém pro časosběrné snímání obrazových dat buněčných kultur a jejich analýza v reálném čase. Systém je umístěn přímo uvnitř inkubátoru a je kompatibilní s každou standardní laboratorní miskou, tkáňovou lahví nebo jinou nádobou s plochým dnem. Systém využívá unik..
$0,00
Výrobce: iPrasense Kód výrobce: IPR-Cytonote6W
Cytonote 6W systém pro časosběrné snímání obrazových dat buněčných kultur a jejich analýza v reálném čase. Systém je umístěn přímo uvnitř inkubátoru a je určen pro současnou analýzu buněčných kultur ve všech jamkách šesti-jamkové destičky. Systém využívá unikátní interferometrickou zobrazovací ..
$0,00
Výrobce: iPrasense Kód výrobce: IPR-Norma4S
NORMA 4S je plně automatická počítačka buněk pro monitorování buněčných kultur s vysokou propustností dat. Koncentraci buněk a životaschopnost stanoví v extrémě krátkém čase s vysokou mírou opakovatelnosti. Systém NORMA 4S je připraven pro vstup vzorku z robotických ramen paralelního bioreaktoru, au..
$0,00
Výrobce: iPrasense Kód výrobce: IPR-NormaHT
Norma HT je vysokokapacitní zobrazovací systém pro stanovení počtu buněk a životaschopnosti buněčné kultury současně až na 48 vzorcích. Využívá novou a revoluční interferometrickou zobrazovací technologii. Norma HT poskytuje bezkonkurenční přesnost díky širokému zornému poli a label-free analýze.&nb..
$0,00
Výrobce: iPrasense Kód výrobce: IPR-NormaXS
Norma XS je laboratorní počítačka buněk založená na nové a revoluční interferometrické zobrazovací technologii, která je schopna stanovit celkový počet buněk a určit životaschopnost kultury. Norma XS poskytuje bezkonkurenční přesnost díky širokému zornému poli (29,4 mm²), které umožňuje počítat něko..
$0,00
Zobrazuji 1 až 5 z 5 (celkem stran 1)
K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte. Více o cookies.