Your browser is out of date!

Outdated browsers have security issues and don't follow new web standards. Please update your browser to fully experience this website.
Menu
Vaše poptávka

LABOMED

Výrobce: LABOMED Kód výrobce: TCM400
Invertovaný laboratorní mikroskop TCM400 s fázovým kontrastem je optimální řešení pro vědecké laboratoře i klinická pracoviště. Široké spektrum příslušenství dělá z TCM400 univerzální a vysoce flexibilní vědecký nebo klinický mikroskop, se špičkovou ergonomií a dokonalými optickými parametry.Tělo:ro..
0,00 Kč
Výrobce: LABOMED Kód výrobce: LX400
Mikroskop LX400 je laboratormí modulární zobrazovací systém. Široké spektrum příslušenství dělá z LX 400 univerzální a vysoce flexibilní vědecký nebo klinický mikroskop, se špičkovou ergonomií a dokonalými optickými parametry.Tělo: robustní nerezový stativHlava mikroskopu: binokulární či trinok..
0,00 Kč
Výrobce: LABOMED Kód výrobce: LX500
Mikroskop LX 500 je špičkový a konstrukčně vysoce optimalizovaný zobrazovací systém. Vysoce modulární příslušenství dělá z LX500 univerzální a vysoce flexibilní vědecký nebo klinický mikroskop, se špičkovou ergonomií a dokonalými optickými parametry.Tělo: robustní nerezový stativ.Hlava mikroskopu: B..
0,00 Kč
Výrobce: LABOMED Kód výrobce: Luxeo-6Z
Luxeo 6Z je první z nové řady stereomikroskopů navržených tak, aby poskytovaly maximální flexibilitu a výkon. Díky úplné integraci husích krku a axiálního osvětlení, všestrannosti přenášených osvětlovacích prvků a vysoce ergonomických možností stojanů můžete Luxeo 6Z použít pro nejširší spektrum apl..
0,00 Kč
Zobrazuji 1 až 4 z 4 (celkem stran 1)
K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte. Více o cookies.