Menu
Vaše poptávka

LABOMED

Výrobce: LABOMED Kód výrobce: TCM400
Invertovaný laboratorní mikroskop TCM400 s fázovým kontrastem je optimální řešení pro vědecké laboratoře i klinická pracoviště. Široké spektrum příslušenství dělá z TCM400 univerzální a vysoce flexibilní vědecký nebo klinický mikroskop, se špičkovou ergonomií a dokonalými optickými parametry.Tělo:ro..
0,00 Kč
Výrobce: LABOMED Kód výrobce: LX400
Mikroskop LX400 je laboratormí modulární zobrazovací systém. Široké spektrum příslušenství dělá z LX 400 univerzální a vysoce flexibilní vědecký nebo klinický mikroskop, se špičkovou ergonomií a dokonalými optickými parametry.Tělo: robustní nerezový stativHlava mikroskopu: binokulární či trinok..
0,00 Kč
Výrobce: LABOMED Kód výrobce: LX500
Mikroskop LX 500 je špičkový a konstrukčně vysoce optimalizovaný zobrazovací systém. Vysoce modulární příslušenství dělá z LX500 univerzální a vysoce flexibilní vědecký nebo klinický mikroskop, se špičkovou ergonomií a dokonalými optickými parametry.Tělo: robustní nerezový stativ.Hlava mikroskopu: B..
0,00 Kč
Výrobce: LABOMED Kód výrobce: Luxeo-6Z
Luxeo 6Z je první z nové řady stereomikroskopů navržených tak, aby poskytovaly maximální flexibilitu a výkon. Díky úplné integraci husích krku a axiálního osvětlení, všestrannosti přenášených osvětlovacích prvků a vysoce ergonomických možností stojanů můžete Luxeo 6Z použít pro nejširší spektrum apl..
0,00 Kč
Zobrazuji 1 až 4 z 4 (celkem stran 1)
K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte. Více o cookies.