Menu
Vaše poptávka

Maestrogen

Výrobce: Maestrogen Kód výrobce: Mini-imager-UV-VIS
Mini-imager ™ je malý kompaktní zobrazovací systém s digitálním kamerou s vysokým rozlišením a integrovaným duálním zdrojem světla – modré viditelné světlo (470nm) a UV (302nm). Záznam elektroforetického gelu je tak extrémě jednoduché a získaná obrazová data snadno přenesete díky WiFi funkci digitál..
0,00 Kč
Výrobce: Maestrogen Kód výrobce: ilum-led
LED iluminátory Maestrogen jsou navrženy pro prohlížení obarvených gelů přímo na laboratorním stole nebo v systémech gelové dokumentace. Osvětlení ze zdroje LED uvnitř přístroje vytváří modré světlo s úzkým emisním vrcholem na 470 nm, což je nejúčinnější excitační pásmo většiny barviv určených pro z..
0,00 Kč
Výrobce: Maestrogen Kód výrobce: MaestroNano-Pro
MaestroNano Pro je mikroobjemový spektrofotometr pro biologický a biochemický výzkum, zejména pro měření koncentrace proteinů a nukleových kyselin v malých objemech. MaestroNano Pro využívá novou technologii designu kdy není potřeba žádné optické vlákno. Systém je určen pro měřicí rozsah koncentrací..
0,00 Kč
Výrobce: Maestrogen Kód výrobce: UV-transilum
UV Transilluminátory Maestrogen jsou konstruovány pro snadné vyřezávání z gelů a optimalizované pro použití s barvivy určenými pro značení nukleových kyselin a bílkovin, jako je MaestroSafe, EtBr, SYBR Safe, SYBR Gold, SYBR Green I & II, SYPRO Ruby, SYPRO Orange, Coomassie Fluor ™ Orange, GelGre..
0,00 Kč
Zobrazuji 1 až 4 z 4 (celkem stran 1)
K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte. Více o cookies.