Menu
Vaše poptávka

Molekulární analýza

Výrobce: Maestrogen Kód výrobce: Mini-imager-UV-VIS
Mini-imager ™ je malý kompaktní zobrazovací systém s digitálním kamerou s vysokým rozlišením a integrovaným duálním zdrojem světla – modré viditelné světlo (470nm) a UV (302nm). Záznam elektroforetického gelu je tak extrémě jednoduché a získaná obrazová data snadno přenesete díky WiFi funkci digitál..
$0
Výrobce: miniPCR Kód výrobce: mPCR-blueGEL
Elektroforéza s Integrovaným transiluminátorem. DNA je možné pozorovat už během dělení. Pro značení DNA můžete využívat bezpečné sondy excitované modrým světlem GelGreen®, SYBR® Green, SYBR® Safe, GreenViewTM, GreenViewTM Plus, EvaGreen®, GR Safe, Gel StarTM, SYPRO® Ruby, a další. Získejte rychlé vý..
$0
Výrobce: Maestrogen Kód výrobce: ilum-led
LED iluminátory Maestrogen jsou navrženy pro prohlížení obarvených gelů přímo na laboratorním stole nebo v systémech gelové dokumentace. Osvětlení ze zdroje LED uvnitř přístroje vytváří modré světlo s úzkým emisním vrcholem na 470 nm, což je nejúčinnější excitační pásmo většiny barviv určených pro z..
$0
Výrobce: Briefcase Biotec GmbH Kód výrobce: BB-Kilobaser
Kilobaser je stolní syntetizátor DNA primerů. Je navržen tak, aby jej mohl obsluhovat kdokoli, není třeba žádné speciální školení. Pracuje s proprietární kazetou s reagenciemi, která obsahuje činidla pro syntézu 200 bází DNA a může být použita až 2 týdny po otevření. Pro syntézu každé DNA sekvence j..
$0
Výrobce: Zinexts Kód výrobce: MagPurix12A
MagPurix® je klinický CE-IVD certifikovaný systém pro izolaci nukleových kyselin až z 12 (MagPurix 12A) nebo 24 (MagPurix24) vzorků naráz. Izolované NK mají vynikající čistotu a je možné je izolovat téměř z jakéhokoli typu biologického vzorku. Vysoce vyčištěná DNA je použitelná pro všechny mysli..
$0
Výrobce: Maestrogen Kód výrobce: MaestroNano-Pro
MaestroNano Pro je mikroobjemový spektrofotometr pro biologický a biochemický výzkum, zejména pro měření koncentrace proteinů a nukleových kyselin v malých objemech. MaestroNano Pro využívá novou technologii designu kdy není potřeba žádné optické vlákno. Systém je určen pro měřicí rozsah koncentrací..
$0
Výrobce: Maestrogen Kód výrobce: UV-transilum
UV Transilluminátory Maestrogen jsou konstruovány pro snadné vyřezávání z gelů a optimalizované pro použití s barvivy určenými pro značení nukleových kyselin a bílkovin, jako je MaestroSafe, EtBr, SYBR Safe, SYBR Gold, SYBR Green I & II, SYPRO Ruby, SYPRO Orange, Coomassie Fluor ™ Orange, GelGre..
$0
Výrobce: Zinexts Kód výrobce: ZiExpress-32
ZiXpress-32® je plně automatizovaná RUO platforma pro izolaci nukleových kyselin ověřenou technologií magnetických partikulí ZiBeads® pro izolaci z 1-32 vzorků současně. Tento systém může využívat plně optimalizované předplněné / neplněné reagenční soupravy anebo nabízí možnost použít originální pla..
$0
Zobrazuji 1 až 8 z 8 (celkem stran 1)
K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte. Více o cookies.