Menu
Vaše poptávka

Novinky RSS Feed

24. 6. 2021 Kogene PowerChek™ SARS-CoV-2 S-gene Mutation Detection Kit - AKTUALIZOVÁNO!!!!
Hovorka Ondřej 0 96
2 typy kitů pro detekci mutací S-genu v koronaviru SARS-CoV-2PowerChek™ SARS-CoV-2 S-gene Mutation Detection Kit (KOG-R6907)Pentaplexní test v jedné zkumavce : SARS-CoV-2 (N-gen), N501Y, E484K, K417N, ICPowerChek™ SARS-CoV-2 S-gene Mutation Detection Kit Ver. 1  (KOG-R6908)Dva pentaplexní testy ve dvou zkumavkách:           Zkumavka 1:  SARS-CoV-2 ..
23. 2. 2021 Detekce mutantních variant koronaviru SARS-CoV-2
Hovorka Ondřej 0 263
Lidské patogenní viry během svého šíření přirozeně mění svůj genom a úspěšnější tak jsou varianty, které mají lepší schopnost přenosu mezi hostiteli (mají vyšší afinitu k receptoru, lépe pronikají do hostitelské buňky). Variant viru SARS-CoV-2 vzniklo v průběhu jeho šíření již tisíce, ty významné jsou známé především podle země jejich první identi..
23. 9. 2020 Cephalopod + Tomocube = nový „refrakční tag“ pro molekulární zobrazovací sondy
Hovorka Ondřej 0 436
Cephalopod + Tomocube = nový „refrakční tag“ pro molekulární zobrazovací sondy Poprvé byla provedena genetická manipulace s indexem optické lomu proteinu uvnitř živé buňky, která vedla k jeho použití jako zobrazovací molekulární sondyVědecké týmy z Salk Institute for Biological Studies a Atmosphere and Ocean Research Institute, The University of T..
9. 9. 2020 Vysokokapacitní funkcionalizované magnetické nanočástice ReSyn Biosciences
0 401
Nové miniaturizované, vysoce výkonné technologie pro bioseparaci, diagnostiku, sekvenování DNA, průtokovou cytometrii, vývoj léčiv, proteomiku a genomiku jsou v mnoha případech závislé na připojení funkčních biologických molekul k nanočástici s magnetickým nábojem. Mezi širokou škálu aplikací pro biologické vědy patří: selektivní vazebné struktury ..
26. 11. 2019 Kilobaser - kávovar na DNA primery
Hovorka Ondřej 0 818
Briefcase Biotec GmbH založili v rakouském Grazu v roce 2014 Alexander Murer, Martin Jost a Bernhard Tittelbach s cílem vyvinout Kilobaser - „Kávovar pro syntézu primerů DNA“. Po několika menších projektech, jako je vývoj bioreaktorů, si založili v roce 2013 také komunitní biohackerspace OpenBiolab Graz Austria. Krátce poté se zrodil nápad pro „Kil..
15. 10. 2019 Rotační buněčný kultivační systém (RCCS)
Boxan Radek 0 790
RCCS je jedinečná bioreaktorová technologie, která produkuje 3D kultury na principu klinorotace, která je definovaná jako zrušení gravitační síly pomalou rotací kolem jedné nebo dvou os. RCCS je dynamický systém, který suspenduje buňky bez mechanického poškození a umožňuje buňkám snadno agregovat do 3D sféroid za dostatečného přísunu živin a kyslík..
11. 9. 2019 AcouSort systémy pro akustickou separaci
0 609
Bioanalytické metody založené na technologii akustofluidiky Společnost AcouSort vyvíjí a dodává laboratorní systémy využívající ultrazvuk k sortování, promývání a zakoncentrování buněk, exosomů a dalších biologických objektů. Stolní systémy AcouWash a AcouTrap jsou určeny pro separaci, promývání, sortování a zakoncentrování b..
4. 1. 2018 Argolight – management kvality pro zobrazovací systémy
0 576
Systém kontroly kvality pro fluorescenční systémy Systémy založené na analýze fluorescence vykazují denní fluktuace vedoucí k nekonzistenci výstupních dat. Systém kontroly kvality Argolight založený na denní optimalizace pomocí standardizovaných sklíček a analytického software zajistí reprodukovatelnost výsledků a včas upozor..
27. 11. 2017 Platypus ORIS™
0 698
Buněčná migrační assay ORIS™ & ORIS™ Pro Cell Migration & Invasion Assays Oris™ exkluzní zónová technologie zajistí konzistentní tvorbu regionů neobsahujích buňky pro přesnou, reprodukovatelnou kvantifikaci buněčných pohybů po plastovém povrchu . Je možné si vybrate povrchy tkáňově ošetřené (TC), potažené kolagenem I, neb..
27. 11. 2017 BioXCell Bulk Antibodies
0 772
BioXCell Bulk Antibodies Společnost Bio X Cell je americkou biotechnologickou společností se sídlem v USA, která již od roku 1997 zásobuje světovou vědeckou ..
24. 11. 2017 OpenTrons
0 565
OpenTrons Roboti jsou dostupní ve třech variantách s řadou nástrojů, modifikací a gadgetů. ..
Zobrazuji 1 až 11 z 11 (celkem stran 1)
K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte. Více o cookies.