Menu
Vaše poptávka

Novinky RSS Feed

18. 2. 2024 RayKol
Hovorka Ondřej 0 377
AUTOMATICKÝ SYSTÉM PRO ODVÍČKOVÁNÍ A OPĚTOVNÉ UZAVŘENÍ ZKUMAVEK Zásadní pomocník v laboratoři - vaše třetí ruka při pipetování v boxu. Systém odšroubuje víčko z viály, kterou potřebujete otevřít, a drží ho dokud pipetujete. Jakmile skončíte systém viálu opět pevně uzavře. Vše je řízeno fotobuňkou, takže na nic nesaháte, otevírání/zavírání je plně a..
8. 2. 2024 JSME NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
Hovorka Ondřej 0 166
Jsme na sociálních sítích Abychom oslovili ještě více zákazníků a mohli nabídnout naše produkty širšímu spektru uživatelů, založili jsme profily SVEN BioLabs na sociálních sítích. Můžete se k nám připojit na profesní síti LinkedIn: Jsme na Instagramu: A samozřejmě i na Facebooku: Pravidelně zde budeme zveřejňovat novinky, akční nabídky, pre..
6. 2. 2024 Změna distribuce genotypů po očkování proti HPV ve dvou autonomních oblastech Španělska
Hovorka Ondřej 0 222
Změna distribuce genotypů po očkování proti HPV ve dvou autonomních oblastech Španělska Ve Španělsku bylo zavedeno plošné očkování proti některým genotypům lidského papilomaviru (HPV) v roce 2007 podobně jako ve většině vyspělých zemí. Postupem času se ukazuje, že je nezbytné změnit strategii screeningu karcinomu děložního hrdla. Cílem práce špan..
18. 4. 2023 Inserty pro buněčné kultury cellQART® předem vložené do jamkových destiček
Hovorka Ondřej 0 436
Destičky cellQART® Well Plates s inserty od společnosti SABEU splňují nejvyšší standardy kvality v oboru. Destičky jsou speciálně navrženy tak, aby do nich pasovaly unikátní 6 a 24 jamkové inzerty (12jamkové budou dostupné již brzy), a jsou dodávány s membránami s póry o velikosti 0,4 a 1 mikron. Objevte širokou škálu možností a aplikací našich výr..
3. 4. 2023 Od 1.4. se stáváme oficiálním distributorem vědeckých systémů Evident/Olympus
Hovorka Ondřej 0 385
Je nám potěšením a ctí oznámit, že SVEN Biolabs s.r.o. se od 1.4.2023 stává exklusivním distributorem vědeckých mikroskopických systémů Evident/Olympus. Těšíme se na vzájemnou spolupráci a věříme, že bude úspěšná a umožní nám vyhovět i nejnáročnějším požadavkům našich zákazníků...
29. 3. 2022 VITROGEL® - XENO-FREE FUNKCIONALIZOVANÉ HYDROGELOVÉ SYSTÉMY
0 537
VITROGEL® JE FUNKČNÍ XENO-FREE HYDROGELOVÝ SYSTÉM Nejmodernější syntetické hydrogelové systémy společnosti The Well Bioscience, věrně napodobují prostředí přirozené extracelulární matrix (ECM), poskytují vynikající rovnováhu mezi biologickými funkcemi a snadným zpracováním, a umožňují tak vytvořit robustní platformu pro 3D buněčné kultury a injekčn..
9. 9. 2021 Nové protilátky pro výzkum homeostázy železa a ferroptózy od ABclonal
Hovorka Ondřej 0 1417
Doporučené protilátky od společnosti ABclonal pro výzkum homeostázy železa a ferroptózy   Ferroptóza je na železe závislá programovaná buněčná smrt, která je důsledkem změn metabolických procesů a hromadění peroxidace lipidů, jež je toxická a poškozuje strukturu membrán [1, 2].  Morfologicky je charakterizována přítomností menších než normálních ..
24. 6. 2021 Kogene PowerChek™ SARS-CoV-2 S-gene Mutation Detection Kit - AKTUALIZOVÁNO!!!!
Hovorka Ondřej 0 1839
2 typy kitů pro detekci mutací S-genu v koronaviru SARS-CoV-2PowerChek™ SARS-CoV-2 S-gene Mutation Detection Kit (KOG-R6907)Pentaplexní test v jedné zkumavce : SARS-CoV-2 (N-gen), N501Y, E484K, K417N, ICPowerChek™ SARS-CoV-2 S-gene Mutation Detection Kit Ver. 1  (KOG-R6908)Dva pentaplexní testy ve dvou zkumavkách:           Zkumavka 1:  SARS-CoV-2 ..
23. 2. 2021 Detekce mutantních variant koronaviru SARS-CoV-2
Hovorka Ondřej 0 1841
Lidské patogenní viry během svého šíření přirozeně mění svůj genom a úspěšnější tak jsou varianty, které mají lepší schopnost přenosu mezi hostiteli (mají vyšší afinitu k receptoru, lépe pronikají do hostitelské buňky). Variant viru SARS-CoV-2 vzniklo v průběhu jeho šíření již tisíce, ty významné jsou známé především podle země jejich první identi..
23. 9. 2020 Cephalopod + Tomocube = nový „refrakční tag“ pro molekulární zobrazovací sondy
Hovorka Ondřej 0 1792
Cephalopod + Tomocube = nový „refrakční tag“ pro molekulární zobrazovací sondy Poprvé byla provedena genetická manipulace s indexem optické lomu proteinu uvnitř živé buňky, která vedla k jeho použití jako zobrazovací molekulární sondyVědecké týmy z Salk Institute for Biological Studies a Atmosphere and Ocean Research Institute, The University of T..
9. 9. 2020 Vysokokapacitní funkcionalizované magnetické nanočástice ReSyn Biosciences
0 945
Nové miniaturizované, vysoce výkonné technologie pro bioseparaci, diagnostiku, sekvenování DNA, průtokovou cytometrii, vývoj léčiv, proteomiku a genomiku jsou v mnoha případech závislé na připojení funkčních biologických molekul k nanočástici s magnetickým nábojem. Mezi širokou škálu aplikací pro biologické vědy patří: selektivní vazebné struktury ..
26. 11. 2019 Kilobaser - kávovar na DNA primery
Hovorka Ondřej 0 1408
Briefcase Biotec GmbH založili v rakouském Grazu v roce 2014 Alexander Murer, Martin Jost a Bernhard Tittelbach s cílem vyvinout Kilobaser - „Kávovar pro syntézu primerů DNA“. Po několika menších projektech, jako je vývoj bioreaktorů, si založili v roce 2013 také komunitní biohackerspace OpenBiolab Graz Austria. Krátce poté se zrodil nápad pro „Kil..
Zobrazuji 1 až 12 z 18 (celkem stran 2)
K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte. Více o cookies.