Menu
Vaše poptávka

Novinky RSS Feed

26. 11. 2019 Kilobaser - kávovar na DNA primery
Hovorka Ondřej 0 259
Briefcase Biotec GmbH založili v rakouském Grazu v roce 2014 Alexander Murer, Martin Jost a Bernhard Tittelbach s cílem vyvinout Kilobaser - „Kávovar pro syntézu primerů DNA“. Po několika menších projektech, jako je vývoj bioreaktorů, si založili v roce 2013 také komunitní biohackerspace OpenBiolab Graz Austria. Krátce poté se zrodil nápad pro „Kil..
15. 10. 2019 Rotační buněčný kultivační systém (RCCS)
Boxan Radek 0 270
RCCS je jedinečná bioreaktorová technologie, která produkuje 3D kultury na principu klinorotace, která je definovaná jako zrušení gravitační síly pomalou rotací kolem jedné nebo dvou os. RCCS je dynamický systém, který suspenduje buňky bez mechanického poškození a umožňuje buňkám snadno agregovat do 3D sféroid za dostatečného přísunu živin a kyslík..
11. 9. 2019 AcouSort systémy pro akustickou separaci
0 136
Bioanalytické metody založené na technologii akustofluidiky Společnost AcouSort vyvíjí a dodává laboratorní systémy využívající ultrazvuk k sortování, promývání a zakoncentrování buněk, exosomů a dalších biologických objektů. Stolní systémy AcouWash a AcouTrap jsou určeny pro separaci, promývání, sortování a zakoncentrování b..
4. 1. 2018 Argolight – management kvality pro zobrazovací systémy
0 173
Systém kontroly kvality pro fluorescenční systémy Systémy založené na analýze fluorescence vykazují denní fluktuace vedoucí k nekonzistenci výstupních dat. Systém kontroly kvality Argolight založený na denní optimalizace pomocí standardizovaných sklíček a analytického software zajistí reprodukovatelnost výsledků a včas upozor..
27. 11. 2017 Platypus ORIS™
0 216
Buněčná migrační assay ORIS™ & ORIS™ Pro Cell Migration & Invasion Assays Oris™ exkluzní zónová technologie zajistí konzistentní tvorbu regionů neobsahujích buňky pro přesnou, reprodukovatelnou kvantifikaci buněčných pohybů po plastovém povrchu . Je možné si vybrate povrchy tkáňově ošetřené (TC), potažené kolagenem I, neb..
27. 11. 2017 BioXCell Bulk Antibodies
0 260
BioXCell Bulk Antibodies Společnost Bio X Cell je americkou biotechnologickou společností se sídlem v USA, která již od roku 1997 zásobuje světovou vědeckou ..
24. 11. 2017 OpenTrons
0 142
OpenTrons Roboti jsou dostupní ve třech variantách s řadou nástrojů, modifikací a gadgetů. ..
Zobrazuji 1 až 7 z 7 (celkem stran 1)
K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte. Více o cookies.