Menu
Vaše poptávka

Opentrons

Výrobce: Opentrons Kód výrobce: opentrons-ot-2-magneticky-modul
Magnetický modul umožňuje použít protokoly pracující s paramagnetickými částicemi. Elektromagnet umožní spínat a vypínat silné magnetické pole dle požadavků vašeho protokolu. Dva nastavitelné držáky destiček pro standartní i hluboké destičkyJe možné využít pro práci s paramagnetickými kity různ..
$0,00
Výrobce: Opentrons Kód výrobce: opentrons-ot-2-pcr-thermocycler
Plně automatizovaný termocykler integrovatelný do platformy robota Opentrons OT2. Veškeré ovládání cyceru je plně automatizovatelné a programovatelné z prostředí SW ovládajícího pipetovacího robota.Ověřeno a testováno pro produkty OpentronsVzorky jsou nanášeny automaticky uvnitř pipetovací stanice O..
$0,00
Výrobce: Opentrons Kód výrobce: opentrons-ot-2
Robot OT-2 od Opentrons je cenově dostupný, snadno použitelný pipetovací robot, který využívá integrované elektronické pipety pro přenos kapalin. Tyto elektronické pipety jsou navrženy přímo výrobcem a zajištují rychlý, čistý a přesný přenos tekutin, přičemž jsou kompatibilní s libovolným lab..
$0,00
Výrobce: Opentrons Kód výrobce: opentrons-ot-2-temperovaci-modul
Temperovací modul je nástroj pro kontrolu teplot v destičkách či zkumavkách během v rozmezí  4° C až 95° C.Možnost temperovat v průběhu pipetovacího protokolu uvnitř  robota OT-2Možnost temperovat libovolné destičky standartního formátu a se speciálním hliníkovým blokem i 1,5 ml a 2 ml zku..
$0,00
Zobrazuji 1 až 4 z 4 (celkem stran 1)
K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte. Více o cookies.