Menu
Vaše poptávka

Opentrons

Výrobce: Opentrons Kód výrobce: opentrons-heater-shaker-modul
Modul Opentrons Heater-Shaker, kompatibilní s roboty OT-2 i Flex, umožňuje ohřev a orbitální třepání mikrodestiček přímo na pracovní ploše robota. Modul lze vyhřívat na 95 °C a dokáže vzorky protřepávat v rozsahu 200 až 3 000 otáček za minutu. Je kompatibilní s řadou hlubokojamkových a 96jamkový..
$0
Výrobce: Opentrons Kód výrobce: opentrons-hepa-modul
Opentrons HEPA Modul  je schoped odfiltrovat ze vzduchu 99,99 % částic obsahujících 0,3 um DNA a biologické kontaminanty, jako jsou bakterie, plísně a další mikroorganismy, a vytváří tak čisté pracovní prostředí. Modul Opentrons HEPA využívá vyměnitelný filtr H14 HEPA. Je vyroben tak, aby ..
$0
Výrobce: Opentrons Kód výrobce: opentrons-ot-2-magneticky-modul
Magnetický modul umožňuje použít protokoly pracující s paramagnetickými částicemi. Elektromagnet umožní spínat a vypínat silné magnetické pole dle požadavků vašeho protokolu. Dva nastavitelné držáky destiček pro standartní i hluboké destičkyJe možné využít pro práci s paramagnetickými kity různ..
$0
Výrobce: Opentrons Kód výrobce: opentrons-manipulacni-modul
Manipulační modul k Opentrons FLEX se připevňuje k ramenu pipet a je schopen přesouvat laboratorní plast po ploše robota a přenášet ho z i na moduly, jako je magnetický blok nebo termocykler. Může také přistupovat k přídavným slotům po straně hlavní paluby a doplňovat špičky nebo laboratorní plast. ..
$0
Výrobce: Opentrons Kód výrobce: opentrons-magnetický-modul
Opentrons Flex Magnetic Blok je 96jamkový magnetický držák destiček obsahující statické prstencové magnety, speciálně navržený pro použití s robotem Flex . Použijte jej s manipulátorem Flex Gripper a 96jamkovými PCR nebo hlubokojamkovými destičkami, abyste usnadnili rychlou a účinnou separaci pomocí..
$0
Výrobce: Opentrons Kód výrobce: opentrons-pcr-thermocycler
Plně automatizovaný termocykler integrovatelný do platformy robota Opentrons OT2. Veškeré ovládání cyceru je plně automatizovatelné a programovatelné z prostředí SW ovládajícího pipetovacího robota.Ověřeno a testováno pro produkty OpentronsVzorky jsou nanášeny automaticky uvnitř pipetovací stanice O..
$0
Výrobce: Opentrons Kód výrobce: opentrons-flex
Robot Opentrons FLEX je nejnovější generace pipetovacích robotů OPENTRONS. Je snadno uživatelsky programovatelný, vysoce modifikovatelný a uživatelům přináší ještě vyšší pipetovací kapacitu než předchozí generace robotů. Využívá dedikované vysoce přesné elektronické pipety, které jsou dostupn..
$0
Výrobce: Opentrons Kód výrobce: opentrons-ot-2
Robot OT-2 od Opentrons je cenově dostupný, snadno použitelný pipetovací robot, který využívá integrované elektronické pipety pro přenos kapalin. Tyto elektronické pipety jsou navrženy přímo výrobcem a zajištují rychlý, čistý a přesný přenos tekutin, přičemž jsou kompatibilní s libovolným lab..
$0
Výrobce: Opentrons Kód výrobce: opentrons-temperovaci-modul
Temperovací modul je nástroj pro kontrolu teplot v destičkách či zkumavkách během v rozmezí  4° C až 95° C.Možnost temperovat v průběhu pipetovacího protokolu uvnitř  robota OT-2 i FLEXMožnost temperovat libovolné destičky standartního formátu a se speciálním hliníkovým blokem i 1,5 ml a 2..
$0
Zobrazuji 1 až 9 z 9 (celkem stran 1)
K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte. Více o cookies.