Menu
Vaše poptávka

Pipetovací stanice OT-2

Pipetovací stanice OT-2
Pipetovací stanice OT-2
  • Výrobce: Opentrons
  • Kód výrobce: opentrons-ot-2
$0,00

Robot OT-2 od Opentrons je cenově dostupný, snadno použitelný pipetovací robot, který využívá integrované elektronické pipety pro přenos kapalin. Tyto elektronické pipety jsou navrženy přímo výrobcem a zajištují rychlý, čistý a přesný přenos tekutin, přičemž jsou kompatibilní s libovolným

laboratorním plastem a spotřebním materiálem.

Pipety jsou dostupné v následujících rozsazích:

Jednokanálové
P10-single:     1 - 10ul
P50-single:     5 - 50ul
P300-single:   30 - 300ul
P1000-single: 300 - 1000ul 

8-kanálové
P10-multi:      1 - 10ul
P50-multi:      5 - 50ul
P300-multi:    30 - 300ul

Jako příslušenství je možné použít „Temperature Module“ který ochladí/ohřeje váš vzorek v libovolném formátu v rozsahu 4°C – 95°C, nebo „Magnetic Module“ který umožní automatizovanou práci s magnetickými partikulemi.

Systém je možné uzavřít do biokontejneru dodávaného americkou společností BioBUBBLE (Benchtop Biocontainment Enclosure  - BBE). BBE zachycuje aerosoly a další vzduchem rozptýlené částice emitované během pipetovacích kroků a zajišťuje tak bezpečí pracovníků i laboratorního prostředí. To pak umožní bezpečnou a sterilní práci s buněčnými kulturami, bakteriálními či virovými patogeny požadující ochrannou třídu BSL-2 a BSL-3. 

Související produkty

Plně automatizovaný termocykler integrovatelný do platformy robota Opentrons OT2. Veškeré ovládání cyceru je plně automatizovatelné a programovatelné ..
$0,00
Temperovací modul je nástroj pro kontrolu teplot v destičkách či zkumavkách během v rozmezí  4° C až 95° C.Možnost temperovat v průběhu pipetovac..
$0,00
Magnetický modul umožňuje použít protokoly pracující s paramagnetickými částicemi. Elektromagnet umožní spínat a vypínat silné magnetické pole dle pož..
$0,00
K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte. Více o cookies.