Menu
Vaše poptávka

Zobrazovací systémy

Výrobce: Alvéole Kód výrobce: alveole-primo
Alvéole PRIMO je inovativní platforma založená na technologii fotopatterningu LIMAP * (Light Induced Molecular Adsorption of Proteins), která kombinuje bezkontaktní fotolitografický systém řízený specializovaným softwarem „Leonardo“ a specifickým fotoaktivovatelným činidlem (PLPP). Toto činidlo ..
$0,00
Výrobce: iPrasense Kód výrobce: IPR-Cytonote1W
Cytonote 1W systém pro časosběrné snímání obrazových dat buněčných kultur a jejich analýza v reálném čase. Systém je umístěn přímo uvnitř inkubátoru a je kompatibilní s každou standardní laboratorní miskou, tkáňovou lahví nebo jinou nádobou s plochým dnem. Systém využívá unik..
$0,00
Výrobce: iPrasense Kód výrobce: IPR-Cytonote6W
Cytonote 6W systém pro časosběrné snímání obrazových dat buněčných kultur a jejich analýza v reálném čase. Systém je umístěn přímo uvnitř inkubátoru a je určen pro současnou analýzu buněčných kultur ve všech jamkách šesti-jamkové destičky. Systém využívá unikátní interferometrickou zobrazovací ..
$0,00
Výrobce: Tomocube Kód výrobce: HT1-Tomocube
Holotomografická mikroskopie je nová éra mikroskopie využívající optickou difrakční tomografii (ODT), která uživatelům umožňuje kvantitativně a neinvazivně zobrazovat biologické objekty - buňky i tenké tkáňové řezy. ODT  vytváří 3D obraz (tomogram) výpočtem fázového posunu v hologramu poříz..
$0,00
Výrobce: Tomocube Kód výrobce: HT2-Tomocube
Holotomografická mikroskopie je nová éra mikroskopie využívající optickou difrakční tomografii (ODT), která uživatelům umožňuje kvantitativně a neinvazivně zobrazovat biologické objekty - buňky i tenké tkáňové řezy. ODT  vytváří 3D obraz (tomogram) výpočtem fázového posunu v hologramu p..
$0,00
Výrobce: Argolight Kód výrobce: Argo-HM
Argo-HM je kalibrační sklo určené pro systémy se zvětšením větším než 20x. Obsahuje patentovaný soubor stabilních struktur Argolight a je kompatibilní s Daybook 2. Sklo Argo-HM umožňuje kontrolovat a standardizovat mnoho aspektů fluorescenčního mikroskopu: nehomogenitu osvětlení, zkreslení pole..
$0,00
Výrobce: Argolight Kód výrobce: Argo-LM
Argo-LM je kalibrační sklo určené pro systémy se zvětšením menším než 20x. Obsahuje patentovaný soubor stabilních struktur Argolight a je kompatibilní s Daybook 2.Sklo Argo-LM umožňuje kontrolovat a standardizovat mnoho aspektů fluorescenčního mikroskopu: nehomogenitu osvětlení, zkreslení pole, chro..
$0,00
Výrobce: Argolight Kód výrobce: Argo-POWER-HM
Argo-POWER HM je kalibrační sklo speciálně navržené tak, aby umožnilo monitorování výkonu u zobrazovacích systémů založených na fluorescenci, jako jsou widefield, konfokální mikroskopie, spinning-disc mikroskopy a další typy mikroskopů, s vysokým zvětšením (HM). Kromě standardizačních paternů stejný..
$0,00
Výrobce: Argolight Kód výrobce: Argo-SIM
Argo-SIM je kalibrační sklo určené pro zobrazovací super-resolution systémy využívající strukturované osvětlení a systémy založené na zobrazení pomocí výpočetních algoritmů. Obsahuje patentované ultrastable vzory Argolight a je kompatibilní s Daybook 2Sklo Argo-SIM umožňuje kontrolovat a standardizo..
$0,00
Výrobce: Evident / Olympus Kód výrobce: Olympus Evident BX43
Mikroskop BX43 je určen pro klinickou praxi a laboratoře s velmi náročným provozem. Mezi hlavní výhody patří vysoký optický výkon, ergonomická odolná konstrukce a vysoká modularita. Mikroskop BX43 má optický systém korigovaný na nekonečno a v kombinaci s objektivy Olympus Evident řady UIS2 poskytu..
$0,00
Výrobce: Evident / Olympus Kód výrobce: Olympus Evident BX43
Mikroskop BX46 je určen pro klinickou praxi a laboratoře s časově náročnou rutinní práci, kde se denně sledují velká množství preparátů. Mezi hlavní výhody patří vysoký optický výkon, robustní odolná konstrukce a maximální ergonomické vlastnosti. Mikroskop BX46 má optický systém korigovaný na neko..
$0,00
Výrobce: Evident / Olympus Kód výrobce: BX53
Mikroskop BX53 je určen pro experimentální a diagnostické práce s nejvyššími nároky na kvalitu zobrazovacích metod. Mezi hlavní výhody patří vysoký optický výkon, ergonomická odolná konstrukce a vysoká modularita. Mikroskop BX53 má optický systém korigovaný na nekonečno a v kombinaci s objektivy Ol..
$0,00
Výrobce: iPrasense Kód výrobce: IPR-Norma4S
NORMA 4S je plně automatická počítačka buněk pro monitorování buněčných kultur s vysokou propustností dat. Koncentraci buněk a životaschopnost stanoví v extrémě krátkém čase s vysokou mírou opakovatelnosti. Systém NORMA 4S je připraven pro vstup vzorku z robotických ramen paralelního bioreaktoru, au..
$0,00
Výrobce: iPrasense Kód výrobce: IPR-NormaHT
Norma HT je vysokokapacitní zobrazovací systém pro stanovení počtu buněk a životaschopnosti buněčné kultury současně až na 48 vzorcích. Využívá novou a revoluční interferometrickou zobrazovací technologii. Norma HT poskytuje bezkonkurenční přesnost díky širokému zornému poli a label-free analýze.&nb..
$0,00
Výrobce: iPrasense Kód výrobce: IPR-NormaXS
Norma XS je laboratorní počítačka buněk založená na nové a revoluční interferometrické zobrazovací technologii, která je schopna stanovit celkový počet buněk a určit životaschopnost kultury. Norma XS poskytuje bezkonkurenční přesnost díky širokému zornému poli (29,4 mm²), které umožňuje počítat něko..
$0,00
Zobrazuji 1 až 15 z 15 (celkem stran 1)
K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte. Více o cookies.