Menu
Vaše poptávka

Laboratorní mikroskopy

Výrobce: Evident / Olympus Kód výrobce: Olympus Evident BX43
Mikroskop BX43 je určen pro klinickou praxi a laboratoře s velmi náročným provozem. Mezi hlavní výhody patří vysoký optický výkon, ergonomická odolná konstrukce a vysoká modularita. Mikroskop BX43 má optický systém korigovaný na nekonečno a v kombinaci s objektivy Olympus Evident řady UIS2 poskytu..
$0
Výrobce: Evident / Olympus Kód výrobce: Olympus Evident BX43
Mikroskop BX46 je určen pro klinickou praxi a laboratoře s časově náročnou rutinní práci, kde se denně sledují velká množství preparátů. Mezi hlavní výhody patří vysoký optický výkon, robustní odolná konstrukce a maximální ergonomické vlastnosti. Mikroskop BX46 má optický systém korigovaný na neko..
$0
Výrobce: Evident / Olympus Kód výrobce: BX53
Mikroskop BX53 je určen pro experimentální a diagnostické práce s nejvyššími nároky na kvalitu zobrazovacích metod. Mezi hlavní výhody patří vysoký optický výkon, ergonomická odolná konstrukce a vysoká modularita. Mikroskop BX53 má optický systém korigovaný na nekonečno a v kombinaci s objektivy Ol..
$0
Zobrazuji 1 až 3 z 3 (celkem stran 1)
K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte. Více o cookies.