Menu
Vaše poptávka

Laboratorní mikroskopy

Výrobce: LABOMED Kód výrobce: TCM400
Invertovaný laboratorní mikroskop TCM400 s fázovým kontrastem je optimální řešení pro vědecké laboratoře i klinická pracoviště. Široké spektrum příslušenství dělá z TCM400 univerzální a vysoce flexibilní vědecký nebo klinický mikroskop, se špičkovou ergonomií a dokonalými optickými parametry.Tělo:ro..
$0,00
Výrobce: LABOMED Kód výrobce: LX400
Mikroskop LX400 je laboratormí modulární zobrazovací systém. Široké spektrum příslušenství dělá z LX 400 univerzální a vysoce flexibilní vědecký nebo klinický mikroskop, se špičkovou ergonomií a dokonalými optickými parametry.Tělo: robustní nerezový stativHlava mikroskopu: binokulární či trinok..
$0,00
Výrobce: LABOMED Kód výrobce: LX500
Mikroskop LX 500 je špičkový a konstrukčně vysoce optimalizovaný zobrazovací systém. Vysoce modulární příslušenství dělá z LX500 univerzální a vysoce flexibilní vědecký nebo klinický mikroskop, se špičkovou ergonomií a dokonalými optickými parametry.Tělo: robustní nerezový stativ.Hlava mikroskopu: B..
$0,00
Zobrazuji 1 až 3 z 3 (celkem stran 1)
K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte. Více o cookies.