Menu
Vaše poptávka

Applied Biophysics

Výrobce: Applied Biophysics Kód výrobce: ECIS-16SH
Příslušenství k přístroji ECIS-Z a ECIS-Z-θ, držák slouží ke simultánnímu analýze buněk kombinující měření impedance se zobrazovacími technikami...
$0,00
Výrobce: Applied Biophysics Kód výrobce: ECIS-16WAS
Příslušenství k přístroji ECIS-Z a ECIS-Z-θ, umožňuje sledovat buňky ve dvou deskách každá o kapacitě osm vzorků...
$0,00
Výrobce: Applied Biophysics Kód výrobce: ECIS-96WAS
Příslušenství k přístroji ECIS-Z a ECIS-Z-θ, umožňuje sledovat buňky v 96-jamkové desce...
$0,00
Výrobce: Applied Biophysics Kód výrobce: ECIS-tFA
Příslušenství k přístroji ECIS-Z a ECIS-Z-θ založené na měření TEER (trans epithelial electrical resistance). Umožňuje sledovat jak apikální, tak bazální část buněk a je ideálním nástrojem pro sledování buněčných bariér...
$0,00
Výrobce: Applied Biophysics Kód výrobce: ECIS-Z
Systém ECIS-Z umožňuje na principu měření a analýzy impedance monitorovat buňky v reálném čase bez nutnosti značení. Je vhodný pro aplikace jako analýza proliferace, buněčná toxicita, migrace a invazivita. Přístroj je možné využít i pro in-situ elektroporaci. Buňky jsou kultivovány a měřeny v&nbs..
$0,00
Výrobce: Applied Biophysics Kód výrobce: ECIS-Z-theta
Systém ECIS-Z-θ je kromě měření impedance je schopný měřit i kapacitanci a rezistanci, díky čemuž umožňuje detailnější pohled na chování a morfologii buněk. Kromě aplikací jako je proliferace, toxicita, adhezivita, migrace, invazivita a elektroporace je ECIS-Z-θ ideálním nástrojem pro aplikace j..
$0,00
Zobrazuji 1 až 6 z 6 (celkem stran 1)
K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte. Více o cookies.