Menu
Vaše poptávka
Olympus X Line
Olympus X Line Olympus X Line
Olympus
SVEN Biolabs se stal Autorizovaným partnerem Olympus pro Life Science Systémy.
AcouSort AcouSort
AcouTrap
AcouSort systémy pro akustickou separaci
Klikněte zde
Opentrons pipetovací robot OT-2 Opentrons pipetovací robot OT-2
Opentrons
Opentrons PCR Thermocycler pro robota OT-2
Klikněte zde

Nakupujte za americké ceny...

SVEN BioLabs se drží zásady férových cen – naší marží je jen distributorská sleva poskytnutá výrobcem, takže zboží nakoupené naším prostřednictvím odpovídá cenám na americkém trhu plus nezbytné náklady na dopravu a proclení… Nejste spokojeni s cenami, které nabízí Váš distributor? Napište svůj požadavek a my se Vám pokusíme zajistit zboží za ceny, za jaké ho nakupují vaši kolegové v USA.

Nabízené služby

Naši zaměstnanci vám pomohou najít expertní řešení, šité na míru Vašim potřebám a využívající nejmodernější dostupné technologie.

Novinky

26. 11. 2019 Kilobaser - kávovar na DNA primery
Hovorka Ondřej 0
Briefcase Biotec GmbH založili v rakouském Grazu v roce 2014 Alexander Murer, Martin Jost a Bernhard Tittelbach s cílem vyvinout Kilobaser - „Kávovar pro syntézu primerů DNA“. Po několika menších projektech, jako je vývoj bioreaktorů, si založili v roce 2013 také komunitní biohackerspace OpenBiolab Graz Austria. Krátce poté se zrodil nápad pro „Kil..
15. 10. 2019 Rotační buněčný kultivační systém (RCCS)
Boxan Radek 0
RCCS je jedinečná bioreaktorová technologie, která produkuje 3D kultury na principu klinorotace, která je definovaná jako zrušení gravitační síly pomalou rotací kolem jedné nebo dvou os. RCCS je dynamický systém, který suspenduje buňky bez mechanického poškození a umožňuje buňkám snadno agregovat do 3D sféroid za dostatečného přísunu živin a kyslík..

Kalendář akcí

Superresolution in Light Microscopy

25-27. listopad UMG

23. celostátní konference DNA diagnostiky

28.-29. listopadu
Výrobce: Applied Biophysics Kód výrobce: ECIS-16WAS
Příslušenství k přístroji ECIS-Z a ECIS-Z-θ, umožňuje sledovat buňky ve dvou deskách každá o kapacitě osm vzorků...
0,00 Kč
Výrobce: Applied Biophysics Kód výrobce: ECIS-16SH
Příslušenství k přístroji ECIS-Z a ECIS-Z-θ, držák slouží ke simultánnímu analýze buněk kombinující měření impedance se zobrazovacími technikami...
0,00 Kč
Výrobce: AcouSort Kód výrobce: AcouTrap
AcouTrap je vědecká platforma pro akustické zachycení objektů. Klíčovou komponentou systému je akustická past, kde se akustické vlny využívají k zachy..
0,00 Kč
Výrobce: Applied Biophysics Kód výrobce: ECIS-Z
Systém ECIS-Z umožňuje na principu měření a analýzy impedance monitorovat buňky v reálném čase bez nutnosti značení. Je vhodný pro aplikace jako ana..
0,00 Kč
Výrobce: AcouSort Kód výrobce: AcouWash
AcouWash je systém umožňující promývání buněk s vysokou čistotou, separaci neznačených buněk.Výhodou použití akustického promývání buněk ve srovnání s..
0,00 Kč
Výrobce: miniPCR Kód výrobce: mPCR-cyclerPCR8-16
Kompaktní PCR cycler pro 8/16 vzorků. Zcela otevřený systém, schopný pracovat s reagenciemi všech výrobců. Ideální pro analýzu v terénu s využitím ext..
0,00 Kč
Výrobce: miniPCR Kód výrobce: mPCR-blueGEL
Elektroforéza s Integrovaným transiluminátorem. DNA je možné pozorovat už během dělení. Pro značení DNA můžete využívat bezpečné sondy excitované modr..
0,00 Kč
Výrobce: Briefcase Biotec GmbH Kód výrobce: BB-Kilobaser
Kilobaser je stolní syntetizátor DNA primerů. Je navržen tak, aby jej mohl obsluhovat kdokoli, není třeba žádné speciální školení. Pracuje s proprietá..
0,00 Kč
Výrobce: iPrasense Kód výrobce: IPR-Cytonote6W
Cytonote 6W systém pro časosběrné snímání obrazových dat buněčných kultur a jejich analýza v reálném čase. Systém je umístěn přímo uvnitř inkubátoru a..
0,00 Kč
GATTA-AFM Nanoruler
Hot Top Brand
Výrobce: Gattaquant Kód výrobce: 0800
Popis na stránkách výrobce..
9 625,00 Kč
CLPB Polyclonal Antibody
Hot
Výrobce: ABclonal Kód výrobce: A9130
Popis na stránkách výrobce..
1 448,00 Kč
QuickExtract™ DNA Extraction Solution 1.0, 50 mL
Hot
Výrobce: Biosearch Technologies Kód výrobce: QE09050
Popis na stránkách výrobce..
7 003,00 Kč
K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte. Více o cookies.