Menu
Vaše poptávka

Argolight

Výrobce: Argolight Kód výrobce: Argo-HM
Argo-HM je kalibrační sklo určené pro systémy se zvětšením větším než 20x. Obsahuje patentovaný soubor stabilních struktur Argolight a je kompatibilní s Daybook 2. Sklo Argo-HM umožňuje kontrolovat a standardizovat mnoho aspektů fluorescenčního mikroskopu: nehomogenitu osvětlení, zkreslení pole..
$0,00
Výrobce: Argolight Kód výrobce: Argo-LM
Argo-LM je kalibrační sklo určené pro systémy se zvětšením menším než 20x. Obsahuje patentovaný soubor stabilních struktur Argolight a je kompatibilní s Daybook 2.Sklo Argo-LM umožňuje kontrolovat a standardizovat mnoho aspektů fluorescenčního mikroskopu: nehomogenitu osvětlení, zkreslení pole, chro..
$0,00
Výrobce: Argolight Kód výrobce: Argo-POWER-HM
Argo-POWER HM je kalibrační sklo speciálně navržené tak, aby umožnilo monitorování výkonu u zobrazovacích systémů založených na fluorescenci, jako jsou widefield, konfokální mikroskopie, spinning-disc mikroskopy a další typy mikroskopů, s vysokým zvětšením (HM). Kromě standardizačních paternů stejný..
$0,00
Výrobce: Argolight Kód výrobce: Argo-SIM
Argo-SIM je kalibrační sklo určené pro zobrazovací super-resolution systémy využívající strukturované osvětlení a systémy založené na zobrazení pomocí výpočetních algoritmů. Obsahuje patentované ultrastable vzory Argolight a je kompatibilní s Daybook 2Sklo Argo-SIM umožňuje kontrolovat a standardizo..
$0,00
Zobrazuji 1 až 4 z 4 (celkem stran 1)
K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte. Více o cookies.