Menu
Vaše poptávka

Dokumentační systémy

Výrobce: INTAS Science Imaging Kód výrobce: ChemoStar PLUS Imager
ChemoStar PLUS Imager je dokumentační systém pro ultracitlivou detekci chemiluminiscence a fluorescence s 16bitovou CCD kamerou (6,1 MPx nebo 9,2 MPx). Chlazení Peltierovými články. Objektiv Schneider-Kreuznach s pevným ohniskem (f0,95/25 mm). Ovládání přes externí počítač. Uživatelsky jednoduc..
$0,00
Výrobce: INTAS Science Imaging Kód výrobce: ChemoStar Touch Imager
ChemoStar Touch Imager je dokumentační systém pro ultracitlivou detekci chemiluminiscence a fluorescence s 16bitovou CCD kamerou (6,1 MPx nebo 9,2 MPx). Chlazení Peltierovými články. Objektiv Schneider-Kreuznach s pevným ohniskem (f0,95/25 mm). Integrovaný počítač s dotykovým panelem 21,5" umož..
$0,00
Výrobce: Maestrogen Kód výrobce: Mini-imager-UV-VIS
Mini-imager ™ je malý kompaktní zobrazovací systém s digitálním kamerou s vysokým rozlišením a integrovaným duálním zdrojem světla – modré viditelné světlo (470nm) a UV (302nm). Záznam elektroforetického gelu je tak extrémě jednoduché a získaná obrazová data snadno přenesete díky WiFi funkci digitál..
$0,00
Výrobce: miniPCR Kód výrobce: mPCR-blueGEL
Elektroforéza s Integrovaným transiluminátorem. DNA je možné pozorovat už během dělení. Pro značení DNA můžete využívat bezpečné sondy excitované modrým světlem GelGreen®, SYBR® Green, SYBR® Safe, GreenViewTM, GreenViewTM Plus, EvaGreen®, GR Safe, Gel StarTM, SYPRO® Ruby, a další. Získejte rychlé vý..
$0,00
Výrobce: INTAS Science Imaging Kód výrobce: Gel Jet Imager
Gel Jet Imager je dokumentační systém s 5 MPx kamerou. Ovládání přes externí počítač. Uživatelsky jednoduchý software pro pořizování snímků gelů, technologie jednoho kliknutí. Vysokorychlostní motorizovaný objektiv (5-58 mm) se zoomem. Ostré snímky v každém kroku zoomu. Robustní kovová temná ko..
$0,00
Výrobce: INTAS Science Imaging Kód výrobce: Gel Stick Touch Imager
Gel Stick Touch Imager je dokumentační systém s 5 MPx kamerou. Integrovaný počítač s dotykovým panelem umožňuje pohodlné a rychlé snímání obrázků gelů a jejich následnou analýzu. Uživatelsky jednoduchý software je optimalizovaný pro dotykové ovládání. Vysokorychlostní motorizovaný objektiv (5-58 mm)..
$0,00
Zobrazuji 1 až 6 z 6 (celkem stran 1)
K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte. Více o cookies.