Menu
Vaše poptávka

INTAS Science Imaging

Výrobce: INTAS Science Imaging Kód výrobce: ChemoStar PLUS Imager
ChemoStar PLUS Imager je dokumentační systém pro ultracitlivou detekci chemiluminiscence a fluorescence s 16bitovou CCD kamerou (6,1 MPx nebo 9,2 MPx). Chlazení Peltierovými články. Objektiv Schneider-Kreuznach s pevným ohniskem (f0,95/25 mm). Ovládání přes externí počítač. Uživatelsky jednoduc..
$0,00
Výrobce: INTAS Science Imaging Kód výrobce: ChemoStar Touch Imager
ChemoStar Touch Imager je dokumentační systém pro ultracitlivou detekci chemiluminiscence a fluorescence s 16bitovou CCD kamerou (6,1 MPx nebo 9,2 MPx). Chlazení Peltierovými články. Objektiv Schneider-Kreuznach s pevným ohniskem (f0,95/25 mm). Integrovaný počítač s dotykovým panelem 21,5" umož..
$0,00
Výrobce: INTAS Science Imaging Kód výrobce: Gel Jet Imager
Gel Jet Imager je dokumentační systém s 5 MPx kamerou. Ovládání přes externí počítač. Uživatelsky jednoduchý software pro pořizování snímků gelů, technologie jednoho kliknutí. Vysokorychlostní motorizovaný objektiv (5-58 mm) se zoomem. Ostré snímky v každém kroku zoomu. Robustní kovová temná ko..
$0,00
Výrobce: INTAS Science Imaging Kód výrobce: Gel Stick Touch Imager
Gel Stick Touch Imager je dokumentační systém s 5 MPx kamerou. Integrovaný počítač s dotykovým panelem umožňuje pohodlné a rychlé snímání obrázků gelů a jejich následnou analýzu. Uživatelsky jednoduchý software je optimalizovaný pro dotykové ovládání. Vysokorychlostní motorizovaný objektiv (5-58 mm)..
$0,00
Zobrazuji 1 až 4 z 4 (celkem stran 1)
K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte. Více o cookies.